Zgłaszanie par

Procedura zgłaszania par do rywalizacji w sporcie tanecznym w ramach FTS

Zawodnik wypełnia Formularz_Zawodnika_FTS.doc i przekazuje w swoim klubie trenerowi (do pobrania w Wojewódzkim Związku Sportowym lub jeżeli taki nie istnieje, to na stronie fts-taniec.pl).
Klub ma obowiązek przekazać niezwłocznie deklarację do Wojewódzkiego Związku Sportowego działającego na danym terenie lub jeżeli taki nie istnieje do biura FTS.
Prezesi Wojewódzkich Związków Sportowych w Sporcie Tanecznym są zobowiązani do dostarczenia niezwłocznie danych zawodników do administratora bazy FTS na adres fts.taniecsport.pl@gmail.com
Para, która chce być uwzględniona w rankingu sportowym, rankingu GPP EKTRAKLASY FTS i na tej podstawie uzyskać kwalifikacje do MP FTS 2015 lub mieć doliczane punkty i pudła i na tej podstawie zdobywać wyższe klasy taneczne musi zostać zgłoszona przez swój macierzysty klub do rywalizacji w sporcie tanecznym w bazie FTS.

Formularz zawodnika FTS -> pdf -> doc

 

Wkrótce lista zawodników ->

Treści i dane prezentowane na tej stronie mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie do użytku wewnętrznego w ramach działalności statutowej FTS z zastrzeżeniem ustawy o ochronie danych osobowych. 
Wykorzystanie treści lub danych niezgodnie z tą klauzulą może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności karnej i cywilnej.